image Rufki Suma ia dorëzon detyrën Mehmet Ballazhit
[wp-story id="814678"]

Politikë

Rufki Suma ia dorëzon detyrën Mehmet Ballazhit

news image

Kryetari i zgjedhur i Hanit të Elezit, Mehmet Ballazhi nga Partia Demokratike e Kosovës sot ka marrë detyrën e të parit të Komunës, shkruan Gazeta Sinjali.

Ish-kryetari i cili e drejtoi këtë komunë për tri mandate ia dorëzoi detyrën Mehmet Ballazhit, kryetarit të zgjedhur.

Në njoftimin e Komunës së Hanit të Elezit thuhet se Suma e njoftoi Ballazhin me gjendjen aktuale në këtë institucion, për projektet e realizuara si dhe projektet të cilat janë në vazhdimësi. /GazetaSinjali/