image “Rrugës”, kënga më e re e Shpat Dedës
[wp-story id="814678"]

Muzikë

Muzikë/ “Rrugës”, kënga më e re e Shpat Dedës

news image

Këngëtari i njohur njëherësh shumë i dashur shqiptar Shpat Deda, ka gati projektin e ri muzikor.

Kënga titullohet “Rrugës” dhe do të publikohet e shoqëruar me videoklip këtë të diel.

Këtë e ka bërë të ditur vetë aristi përmes rrjetit social Instagram, duke mos zbuluar shumë rreth projektit.

Kënga e re “Rrugës” së shpejti”, ka shkruar ai në gjuhën angleze në mbishkrimin e videos së publikuar.

Mbetet të shihet se çfarë ka përgatitur artisti për fansat e muzikës së tij./Gazeta Sinjali/

View this post on Instagram

New single "Rrugës" – COMING SOON!

A post shared by Shpat Deda (@shpatdeda) on