image Rrokulliset një veturë në Skenderaj, lëndohen tre persona - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

107921

Të shëruar

105549

Të vdekur

2265

Rrokulliset një veturë në Skenderaj, lëndohen tre persona

news image

Një vetaksident ka ndodhur sot rreth orës 12:15 në magjistralen Mitrovicë-Pejë, saktësisht në fshatin Çubrel të Skenderajt, ku tre persona kanë marrë lëndime trupore.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti.

Sipas tij, deri te aksidenti ka ardhur nga humbja e kontrollit të shoferit të automjetit i cili ka dalë jashtë rrugës duke u rrokullisur.

Një vetë-aksident ka ndodhur sot, ku drejtuesi i automjetit ka humbur kontrollin dhe ka dalë jashtë rruge duke u rrokullisur. Tre persona kanë kërkuar tretman mjekësor”, ka thënë Zahiti. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: