image Rovena Stefa: Ma gjeni një burrë në Kosovë dhe nuk iki nga këtu

Bota e Yjeve

Rovena Stefa: Ma gjeni një burrë në Kosovë dhe nuk iki nga këtu

news image

Këngëtarja Rovena Stefa ka folur në një intervistë së fundi për lidhjen që ka me Kosovën, ku tha se ka gjetur një dashuri aq të madhe dhe ndihet si në shtëpi.

“Kam gjetur një dashuri aq të madhe te populli në Kosovë, saqë jam ndier si në shtëpinë time”, ka thënë ajo në ATV.

Stefa duke qeshur ka kërkuar edhe që t’ia gjejnë një burrë nga Kosovë, duke thënë se s’largohet më.

“Ma gjeni edhe një burrë këtu dhe nuk iki fare pastaj”, ka thënë Stefa.

/GazetaSinjali/