image Rita Ora u drejtohet fansave me këshilla për jetën - Sinjali

Showbiz/ Rita Ora u drejtohet fansave me këshilla për jetën

news image

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, gjithmonë ndan kohë për fansat e saj, shkruan Gazeta Sinjali.

Sot, ajo ka vendosur t’u drejtohet atyre me disa këshilla të vyera për jetë.

Bashkëngjitur me një fotografi që e postoi në rrjetin social Twitter, Ora ka shkruar ca rreshta për ndjekësit e saj .

“Shijoni jetën tuaj. Ju lutem. Mbroni zemrën dhe jini krenar me veten”, ka shkruar bukuroshja shqiptare./Gazeta Sinjali/Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: