image Rita Ora shfaqet me bikini dhe me maskë nga plazhi - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

15208

Të shëruar

12815

Të vdekur

615

Rita Ora shfaqet me bikini dhe me maskë nga plazhi

news image

Këngëtarja e njohur, Rita Ora shfaqet me maskë në foton e fundit.

Duke shijuar pushimet, artistja shfaqet me bikini dhe me maskë duke i respektuar rregullat për parandalimin e koronavirusit.

Përmes këtyre fotografive, Rita Ora ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të saj.

“Vendoseni maskën, qoftë edhe në pushime”, ka shkruar Rita. /Gazeta Sinjali/

View this post on Instagram

Wear a mask even on holiday…💙

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on


Shpërndaje artikullin