COVID-19

Të infektuar

1123

Të shëruar

847

Të vdekur

30

Showbiz/ Rita Ora publikon prapaskenat e klipit “How To Be Lonely”

news image

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Rita Ora i ka publikuar prapaskenat e klipit të ri “How To Be Lonely”.

Artistja shqiptare këtë e ka bërë përmes rrjetit social Instagram, shkruan Gazeta Sinjali.

“Ja ku janë prapaskenat!! Jam shumë e lumtur t’i ndaj me ju këto skena nga klipi How To Be Lonely! Më tregoni se çfarë mendoni dhe vazhdoni të më dërgoni video me reagimet e juaja”, ka shkruar Rita ndër të tjera.

Artistja ka marrë komente të shumta nga ndjekësit, të cilët nuk kanë hezituar t’i shkruajnë asaj fjalët më të mira.

“How To Be Lonely”, është publikuar para gjashtë ditëve dhe deri më tani numëron mbi 1.7 milionë klikime në kanalin YouTube./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin