COVID-19

Të infektuar

170

Të sheruar

24

Të vdekur

4

Muzikë/ Rita Ora publikon klipin e këngës “How To Be Lonely”

news image

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Rita Ora e ka publikuar videoklipin e këngës “How To Be Lonely”.

Klipi i këngës është publikuar gjatë ditës së sotme në kanalin zyrtar të Ritës në YouTube dhe menjëherë ka filluar të marrë komente të shumta pozitive nga publiku, transmeton Gazeta Sinjali.

Kujtojmë se “How To Be Lonely”, ishte publikuar vetëm në versionin audio më 13 mars të këtij viti./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin