image “Mbretëresha e zemrave”/ Rita Ora provokuese në paraqitjen e fundit - FOTO

Bota e Yjeve

“Mbretëresha e zemrave”/ Rita Ora provokuese në paraqitjen e fundit – FOTO

news image

Këngëtarja kosovare me famë botërore Rita Ora, është shfaqur shumë seksi në paraqitjen e saj të fundit.

Ajo mori vëmendje teksa pozoi me një fustan të çarë i cili ia vuri në pah këmbët joshëse.

May be an image of 1 person, sitting and indoor

Ajo mori poza të shumta në divan ku publikoi foto edhe nga prapa.

May be an image of 1 person and indoor

E thjeshtë dhe mjaftë elegante, këto janë paraqitjet e shpeshta të bukuroshes kosovare.

May be an image of 1 person

“Mbretëresha e zemrave” ka shkruar në mbishkrimin e postimit, i cili është ‘vërshurar me komente e pëlqime nga fansa.

/GazetaSinjali/