image Rita Ora përkujdeset vet për grimin në foton e saj të fundit - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

15208

Të shëruar

12815

Të vdekur

615

Rita Ora përkujdeset vet për grimin në foton e saj të fundit

news image

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora në foton e fundit është shfaqur me një grim më ndryshe dhe unik.

Me anë të këtij postimi, artistja ka bërë me dije se është përkujdesur vet për grimin në paraqitjen e fundit.

Ajo shquhet për potencën e saj vokale, ndërkohë që vazhdon të jetë njëra ndër artistet më të suksesshme. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin