image Rita Ora mahnitëse me “uniformë të shkollës” - Sinjali

Rita Ora mahnitëse me “uniformë të shkollës”

news image

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora është shfaqur mahnitëse në disa fotografi të publikuar së fundmi.

Rita shihet e veshur me një këmish të bardhë dhe një mini-fund të zi, që ngjason me uniformë të shkollës.

31-vjeçarja përveç zërit unik dhe këngët që janë kthyer në hite është edhe një femër atraktive dhe me shumë stil.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: