image Rita Ora mahnit publikun me performancën e radhës teksa duket tërheqëse në fustanin e tejdukshëm
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Rita Ora mahnit publikun me performancën e radhës teksa duket tërheqëse në fustanin e tejdukshëm

news image

Rita Ora u shfaq e mahnitshme të shtunën mbrëma (28 janar) teksa performonte në klubin e natës Heaven në Londër.

Këngëtarja, 32 vjeçe, shfaqi figurën e saj joshëse me një fustan rozë latex, i cili ngjitej pas linjave të saj

Veshja e saj asimetrike ishte plotësisht e tejdukshme, duke lejuar një vështrim te të brendshmet e saj poshtë fustanit.

67088957 11689137 image a 37 1674988844305

Ajo doli pa sytjena duke ruajtur modestinë me materiale shtesë në formë ylli të vendosura sipër gjoksit.

Rita shtoi elegancën me një palë çizme me taka të larta argjendi ndërsa vendosi edhe bizhuteri të thjeshta, duke shtuar disa unaza argjendi të trashë, ndërsa tatuazhet e saj në krahët e saj ishin të ekspozuara plotësisht.

67088963 11689137 image a 50 1674989633358

Krijuesja e hiteve kompletoi pamjen e guximshme me një grim joshës të fytyrës, duke përfshirë një shkëlqim buzësh.

Rita performoi këngën e re të saj “You Only Love Me”, si dhe hitet e saj më të mëdha.

Kjo performancë e yllit vjen pasi Rita më në fund konfirmoi se është martuar me regjisorin Taika Waititi, duke e përshkruar dasmën si ‘perfekte’ dhe një ‘ditë të veçantë’.

67088997 11689137 image a 47 1674989434059

/GazetaSinjali/