image Rita Ora e lumtur për rikthimin në Los Angeles, e ka një befasi për fansat
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Rita Ora e lumtur për rikthimin në Los Angeles, e ka një befasi për fansat

news image

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora gjithmonë ka arritur të na mahnitë me paraqitjet e saj.

Ne postimin e fundit, ajo na e dëshmon se është një ikonë e bukurisë, derisa njoftoi se ka realizuar një fotosesion të ri.

E veshur me një bluzë me ngjyrë të zezë e flokët e lëshuara, e gjithë vëmendja shkon te konturat e bukura të Ritës të cilat ia ka nxjerrë në pah makijazhi i përsosur nga grimerët e saj personalë.

View this post on Instagram

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

Kaq bukur që u ribashkova me familjen time në LA duke përgatitur diçka vërtet emocionuese !!! Whoop whooop… dhe steeeeeel blu  shkrepur nga e dashura ime @blairbbrown”, shkroi Rita në përshkrimin e imazheve.

Ndryshe, së fundmi është raportuar nga mediat e huaja se këngëtarja është duke përgatitur diçka të re me Jeniffer Lopezin./GazetaSinjali/