image Rita Ora dhe Taika Waititi konfirmojnë romancën e tyre

Bota e Yjeve

Rita Ora dhe Taika Waititi konfirmojnë romancën e tyre

news image

Rita Ora dhe i dashuri i saj Taika Waititi konfirmuan romancën e tyre në premierën e Suicide Squad ndërsa qeshën, lidhën krahët dhe u shoqëruan së bashku në tapetin e kuq, shkruan mirror.co.uk, përcjell Gazeta Sinjali.

Dje, Rita Ora dhe Taika Waititi duket se konfirmuan romancën e tyre teksa pozuan krah për krah së bashku në premierën e Suicide Squad.

Ylli i muzikës shihej e buzëqeshur teksa ecte në tapetin e kuq me regjisorin, 45 vjeçar, teksa ata bënë daljen e tyre të parë publike së bashku.

/GazetaSinjali/