image Rikthehet Jehona Sopi (Video)
[wp-story id="814678"]

Showbiz/ Rikthehet Jehona Sopi (Video)

news image

Këngëtarja e njohur Jehona Sopi është rikthyer me këngën “Anej” në Këngën Magjike.

Kënga e saj është shpërndarë dhe pëlqyer nga publiku edhe pse këngëtarja ka qëndruar larg muzikës për një kohë.

Për muzikën e këngës është kujdesur Armend Rexhepagiqi ndërsa teksti është shkruar nga Aida Baraku.

Orkestrimi Fatjon Miftari & Yll Limani dhe Mix & Master Lorenc Aliaj. /Gazeta Sinjali/