image Rep-artistja më e përfolur do të jetë pjesë e “Fast & Furious 9”

Film

Film/ Rep-artistja më e përfolur do të jetë pjesë e “Fast & Furious 9”

news image

Aktori i njohur Vin Diesel përmes një videoje të publikuar në rrjetin social Intsgaram, ka befasuar të gjithë ndjekësit e tij.

Diesel ka zbuluar se personazhi surprizë e filmit “Fast & Furious 9” është rep-artistja më e përfolur e momentit Cardi B, transmeton Gazeta Sinjali.

Reperja shfaqet e veshur me të zeza dhe dorashka në duar, teksa qëndron pranë aktorit. Dyshja tregojnë se janë shumë të lodhur, pasi gjatë ditës kanë dhënë më të mirën prej vetes për këtë film.

Filmi do ta ketë premierën më 22 maj të vitit 2020./Gazeta Sinjali/

https://www.instagram.com/p/B37fP3wl9_y/