image Reali pa gjashtë startues kërkon çerekfinalen në Kupën e Mbretit ndaj Elches - Sinjali

Reali pa gjashtë startues kërkon çerekfinalen në Kupën e Mbretit ndaj Elches

news image

Carlo Ancelotti ka zbritur në fushë një formacion krejt ndryshe me atë që luajti ditë më parë në Superkupën e Spanjës.

Reali do të luajë me Elchen me gjashtë ndryshime.

Lunin do të jetë në vend të Courtois, më pas në mbrojtje startojnë Nacho dhe Marcelo, në mesfushë Camavinga dhe Valverde dhe në sulm Luka Jovic.

Ndeshja zhvillohet nga ora 19:00.

/Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin