image Real Madrid në disavantazh pas pjesës së parë ndaj Real Sociedad

Futboll

Real Madrid në disavantazh pas pjesës së parë ndaj Real Sociedad

news image

Ka përfunduar 45 minutëshi i parë i duelit mes Real Madrid dhe Real Socidead, i vlefshëm ky për xhiron e pestë në La Liga.

Madrilenët po ndodhen në disavantazh pas pjesës së parë ndaj Sociedadit në Santiago Bernabeu.

Sulmuesi i ri Ander Barrenetxea i ka dhënë epërsinë skuadrës së tij, me një gol të realizuar në minutën e 5-të të ndeshjes.

Më poshtë mund ta ndiqni golin.

/GazetaSinjaliSport/