image Reagon Agim Veliu për familjen Haradinaj - Sinjali

Përkujtim/ Reagon Agim Veliu për familjen Haradinaj

news image

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Agim Veliu ka reaguar përmes faqes zyrtare të tij në Facebook, duke u shprehur mirënjohës për familjen Haradinaj.

Veliu sot në nderë të 21 vjetorit të gjeneralit Shkelzen Haradinaj, tha se ai së bashku me disa shokë u flijua për Kosovën.

“Gjithmonë, e sidomos në përvjetorë si ky, shprehim mirënjohjen dhe falënderimin më të thellë për heronjtë e Kosovës dhe familjet e tyre, të cilat dhanë më të dashurit që vendi ynë të frymojë i lirë”, ka shkruar Veliu./ Gazeta Sinjali/

Në 21 vjetorin e rënies së luftëtarit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, kujtojmë gjeneral Shkelzen Haradinajn, i cili…

Gepostet von Agim Veliu am Donnerstag, 16. April 2020

Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: