image Rama së bashku me gazetaren e CNN urojnë Kosovën për 15-vjetorin e pavarësisë - VIDEO
[wp-story id="814678"]

Sociale

Rama së bashku me gazetaren e CNN urojnë Kosovën për 15-vjetorin e pavarësisë – VIDEO

news image

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, bashkë me njërën nga gazetaret me të njohura, Christiane Amanpour, kanë uruar Kosovën me rastin e 15-vjetorit të pavarësisë.

“Urime pavarësia Kosovë”, dëgjohen të thonë Amanpour e Rama.

“Me legjendën e CNN dhe reporteren e paharrueshme të luftës së Kosovës, Christiane Amanpour, një urim për pavarësinë e Kosovë”, shkroi Rama.

/GazetaSinjali/