COVID-19

Të infektuar

5118

Të shëruar

2370

Të vdekur

108

Policia/ Që tri ditë është zhdukur një vajzë nga Mitrovica

news image

Një person ka raportuar në polici se i është zhdukur mbesa që tri ditë.

Ai ka thënë se nuk ka njohuri për vendodhjen e saj.

Policia po merret me rastin.

“Mitrovicë 05.01.2020. 23:59. Me datën 08.01.2020 ankuesi mashkull /K Shqiptar raporton se mbesa e tij viktima femër K /Shqiptare është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vend ndodhja e saj”, njofton policia përmes raportit 24-orësh. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin