COVID-19

Të infektuar

9688

Të shëruar

5480

Të vdekur

300

Kulturë/ Publikohet traileri i filmit të animuar “Soul”

news image

Studio amerikane e animacionit “Pixar”, e ka publikuar trailerin zyrtar e filmit më të ri “Soul”.

Filmi do të ketë në qendër të vëmendjes Joe Gardener, një mësues i muzikës që ligjëron në shkollën e fillore, i cili ëndërron të performojë muzikën jaz, transmeton Gazeta Sinjali.

Mësuesi një ditë merr një hap gabim dhe rrëzohet në një vrimë, ku përfundon me disa shpirtra misterioz të universit.

Filmi premierën e tij do ta ketë më 19 qershor të vitit 2020./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin