COVID-19

Të infektuar

3886

Të shëruar

2003

Të vdekur

82

Film/ Publikohet traileri i filmit “I Love Tropoja”

news image

Këngëtari, moderatori njëherësh dhe aktori i njohur shqiptar Ermal Mamaqi, ka publikuar trailerin e filmit më të ri të tij, “I Love Tropoja”.

Mamaqi këtë e ka bërë përmes rrjetit social Instagram, ku numëron mbi 1 milion ndjekës, transmeton Gazeta Sinjali.

Në videon e shpërndarë shihen disa nga sekuencat e këtij filmi, i cili pritet të publikohet në vitin 2020.

Kujtojmë se pjesë e këtij filmi do të jenë fytyra të njohura shqiptare si nga politika, muzika e shumë fusha të tjera./Gazeta Sinjali/

View this post on Instagram

@ilovetropoja_filmi

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on


Shpërndaje artikullin