COVID-19

Të infektuar

4715

Të shëruar

2227

Të vdekur

101

Muzikë/ Publikohet pak nga kënga e re e Medës dhe Sinan Vllasaliut

news image

Dy këngëtarët e mirënjohur shqiptarë, Meda dhe Sinan Vallasaliu, kanë gati projektin më të ri muzikor.

Këtë e kanë bërë të ditur vetë këngëtarët përmes rrjeteve sociale, transmeton Gazeta Sinjali.

Meda së fundmi në profilin e tij në Instagram, e ka publikuar një video të shkurtër të klipit që pritet të lansohet së shpejti.

Nga video që është publikuar, zbulohet se kënga do të jetë baladë dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku./Gazeta Sinjali/

View this post on Instagram

@emra_com # @sinanvllasaliu

A post shared by Meda (@mehdin_pergjecaj) on


Shpërndaje artikullin