COVID-19

Të infektuar

1070

Të shëruar

841

Të vdekur

30

Showbiz/ Publikohet kënga e Dhurata Dorës me Maitre Gims

news image

Artisti i njohur francez Maitre Gims, e ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Te Quiero” dhe është në bashkëpunim me Dhurata Dorën, si dhe DJ Assad, transmeton Gazeta Sinjali.

Ky bashkëpunim është publikuar vetëm në versionin audio, në kanalin zyrtar të Gims në YouTube.

Ende nuk është bërë e ditur nëse kënga do të publikohet e shoqëruar edhe me videoklip./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin