image Publikohet ilegalisht bashkëpunimi i ri i Gashit - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

55.135

Të shëruar

48.572

Të vdekur

1.399

Showbiz/ Publikohet ilegalisht bashkëpunimi i ri i Gashit

news image

Labinot Gashi i njohur me emrin artistik si Gashi, është njëri ndër artistë shqiptar që po shënon suksese në skenën muzikore botërore.

Së fundmi, një bashkëpunim mes tij Florian Picasso dhe Ally Brooke, është publikuar ilegalisht në internet, shkruan Gazeta Sinjali.

Kënga titullohet “Like You Do” dhe është publikuar në kanalin YouTube, ku ka marrë komente të shumta pozitive nga publiku./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin