image Publikohet fotografia e parë e vajzës së Ledrit dhe Sarës - Sinjali

Publikohet fotografia e parë e vajzës së Ledrit dhe Sarës

news image

Para dy ditësh, reperi i njohur, Ledri Vula dhe partnerja e tij, Sara Hoxha, janë bërë prindër të një vajze, që kanë vendosur ta quajnë Poema Blue Vula, shkruan Gazeta Sinjali.

Ardhjen në jetë të vajzës e ka bërë të ditur edhe vetë reperi, përmes një postimi në llogarinë e tij në Instagram.

Po ashtu, këngëtari Vula e ka publikuar edhe një fotografi të vajzës së tij me mbishkrimin “Poem Blu 🧿”.

/Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: