image Publikohet fotografia e Fifit duke u puthur në buzë me të dashurin e ri
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Publikohet fotografia e Fifit duke u puthur në buzë me të dashurin e ri

news image

Ka disa ditë që po flitet për një lidhje mes Fifit dhe Adis Patushit ose ndryshe i njohur si ish-burri i Adrola Dushit.

Në një mbrëmje mes miqsh ata kanë dhuruar edhe një puthje ku është fotografuar duke zyrtarizuar kështu lidhjen e tyre.

Theksojmë se Adis Patushi gjithashtu është njëri nga miqtë më të mirë të Kledi Hyses, ish-banorit të Big Brother VIP me të cilin Fifi bashkëjetoi në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Nga martesa Adrola Dushi dhe Adisi kanë një fëmijë të quajtur Troi.

/GazetaSinjali/