COVID-19

Të infektuar

1158

Të shëruar

876

Të vdekur

30

Siguri/ Prizrenasi e zë hajnin duke ia thyer derën e shtëpisë

news image

Një person ka lajmëruar policinë pasi e ka zënë në flagrancë një person duke tentuar t’ia thyejë derën e shtëpisë së tij, mbrëmë rreth orës 21:30 në Prizren, shkruan Gazeta Sinjali.

Policia ka arrestuar të dyshuarin dhe pas kontrollit tek i njëjtë ka gjetur dhe ka konfiskuar një shufër metalike, një palë dare, një thikë të vogël dhe një telefon mobil./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: