image Policia kërkon ndihmë për kapjen e këtij personi
[wp-story id="814678"]

Siguri

Policia kërkon ndihmë për kapjen e këtij personi

news image

Policia e Kosovës ka kërkuar ndihmë për arrestimin e një personi të kërkuar për kryerjen e veprës penale “Blerje, posedim, shpërndarje dhe shitje e paautorizuar e narkotikëve”.

Personi në fjalë është Genc Bukoshi, 31 vjeçar, shkruan Gazeta Sinjali.

Policia ka publikuar të dhënat e tij, duke kërkuar ndihmë nga qytetarët për ta kapur.

/GazetaSinjali/