image Policët e Njësisë Speciale priten si heronj në Mitrovicë (VIDEO) - Sinjali

Policët e Njësisë Speciale priten si heronj në Mitrovicë (VIDEO)

news image

Pjesëtarët e Policisë së Kosovës janë pritur me brohoritma nga qytetarët në Mitrovicë të Jugut.

Numër i konsiderueshëm i tyre kanë dalë që t’i presin policët pas kthimit nga Jarinja dhe Bërnjaku.

Thirrjen për këtë pritje e ka bërë kryetari i Mitrovicës së Jugut, Agim Bahtiri.

Pak kohë më parë policët kosovarë janë larguar nga dy pikat kufitare, pasi që janë larguar barrikadat dhe protestuesit. /GazetaSinjali/

Mund të jetë një imazh i ambiente të jashtme
Mund të jetë një imazh i ambiente të jashtme

Shpërndaje artikullin