image "Po lun virgjinen, ti s'ki shpat për Atdhe...", Ana e Përputhen diss Sindit?
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

“Po lun virgjinen, ti s’ki shpat për Atdhe…”, Ana e Përputhen diss Sindit?

news image

Ana Lleshi njëra ndër konkurrentet e emisionit të dashurisë Përputhen, së fundmi ka hyrë edhe në tregun muzikor, shkruan Gazeta Sinjali.

Ajo pati shumë kritika për këngën, me arsyen se fjalët e saj nuk kuptoheshin fare.

Por, po ta dëgjoni me vëmendje në tekst thuhet “Po lun virgjinjen, manastiri, eh tampon, ti s’ki shpat për Atdhe, lyju n’kolofon “.

Si duket ky është një diss për ish-konkurrenten e Përputhen e cila doli publikisht dhe tregoi se është virgjine, e po ashtu ajo kishte një pëlqim për Atdheun.

Kjo ska se si të mendohet ndryshe, se Ana në këngën e saj kishte të bëjë me Sindin.

Më poshtë mund ta dëgjoni dhe ta shikoni tekstin e këngës me vëmendje :

/Gazeta Sinjali/