image Plas sherri në koncertin e Noizyt - VIDEO
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Plas sherri në koncertin e Noizyt – VIDEO

news image

Reperit të njohur shqiptar, Noizy i ka ndodhur një incident në një koncert.

Në një video nga koncerti reperit, në pamje të parë klubi duket super plot e çdo gjë shkon më së miri por në pak momente, grumbullohen disa njerëz e plas sherri.

Reperi shihet teksa i ka ndarë dy djem nga përleshja që kishte filluar.

Në mes të këngës ai e ndalon muziken dhe i ndanë nga përleshja, pastaj nisë thirrjet “Serbi t’*** robët”.

/GazetaSinjali/