image Plagosje te një lokal në Prishtinë, të dyshuarit ikin nga vendi i ngjarjes

Siguri

Plagosje te një lokal në Prishtinë, të dyshuarit ikin nga vendi i ngjarjes

news image

Një person është plagosur sonte te një lokal në lagjen Emshir të Prishtinës, për motive akoma të panjohura. Kështu kanë bërë të ditur sinjalizuesit e Sinjalit dhe kanë njoftuar se personat e dyshuar për këtë incident kanë ikur nga vendi i ngjarjes.

Siç merr vesh Sinjali viktima që u plagos tashmë është dërguar në Emergjencë për trajtim mjekësor, teksa nuk dihet nëse Policia ka arritur t’i kap të dyshuarit.

Gazeta Sinjali ka kontaktuar Policinë për të marrë një konfirmim zyrtar, por akoma s’kanë kthyer përgjigje.

Sinjali do të iu mbajë të informuar për detajet e reja.

/GazetaSinjali/