image Pitbull dhe Blake Shelton publikojnë këngën e re "Get Ready" - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

15208

Të shëruar

12815

Të vdekur

615

Muzikë/ Pitbull dhe Blake Shelton publikojnë këngën e re “Get Ready”

news image

Dy artistët e njohur me famë botërore, Pitbull dhe Blake Shelton e kanë publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga titullohet “Get Ready” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip, shkruan Gazeta Sinjali.

Videoklipi i këngës është xhiruar në Tennessee dhe Florida, teksa kënga i takon albumit të Pitubllit “Libertad 548”, që është publikuar gjatë vitit 2019.

“Get Ready” është publikuar në kanalin zyrtar të Pitbullit në YouTube dhe qysh në orët e para ka marrë komente të shumta pozitive nga publiku./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin