image "Pikë" - kënga më e re e Skivit - Sinjali

“Pikë” – kënga më e re e Skivit

news image

Rep-artisti i njohur shqiptar, Skivi e ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Pikë” dhe është publikuar vetëm në versionin audio, shkruan Gazeta Sinjali.

Tekstin e ka shkruar vetë artisti, ndërsa për muzikën është përkujdesur Lisa.

“Pikë”, është publikuar në kanalin YouTube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin