image "Physical", kënga e re e Dua Lipës - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

15472

Të shëruar

13278

Të vdekur

622

Showbiz/ “Physical”, kënga e re e Dua Lipës

news image

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, e ka gati projektin e ri muzikor.

Kënga titullohet “Physical” dhe do të publikohet më 31 janar, shkruan Gazeta Sinjali.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes rrjetit social Instagram, në të cilin numëron miliona ndjekës.

Physical – 31 janar“, ka shkruar ajo në mbishkrimin e imazhit të publikuar.

Artistja nuk ka dhënë detaje të tjera rreth këtij projekti dhe mbetet të shihet se çfarë ka përgatitur ajo për publikun./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin