image Pesë të plagosur nga të shtënat në Tiranë, në mesin e tyre dyshohet se është edhe një fëmijë

Shqipëri

Pesë të plagosur nga të shtënat në Tiranë, në mesin e tyre dyshohet se është edhe një fëmijë

news image

Të shtëna armësh kanë ndodhur në një lokal në Tiranë, ku dyshohet se është vrarë punëtorja e këtij lokali.

NOA.al raporton se ka shkuar në pesë numri i të plagosurve dhe se dyshohet që në mesin e tyre është edhe një fëmijë.

Kjo media raporton se fëmija është plagosur me një plumb në këmbë.

/GazetaSinjali/