image Përplasen ‘kokë më kokë’ vetura dhe furgoni në Shipol të Mitrovicës - VIDEO
[wp-story id="814678"]

Siguri

Përplasen ‘kokë më kokë’ vetura dhe furgoni në Shipol të Mitrovicës – VIDEO

news image

Një aksident trafiku mes dy automjeteve ka ndodhur para pak minutash në Shipol të Mitrovicës, shkruan Gazeta Sinjali.

Një sinjalizues i Sinjalit ka dërguar pamje nga vendi i ngjarjes, ku shihet se një veturë dhe një furgon janë përplasur mes vete.

Sipas sinjalizuesit, nuk dihet nëse ka pasur udhëtarë në furgonin që u aksidentua dhe a ka të lënduar.

Në pamje shihet se Policia ka dalë në vendin e ngjarjes.

/GazetaSinjali/