image Përmes këngës së Elvanës, a po i çon Bora mesazhe të koduara Donaldit

Bota e Yjeve

Përmes këngës së Elvanës, a po i çon Bora mesazhe të koduara Donaldit

news image

Bora Zemani vazhdon të jetë njëra ndër personazhet më të përfolura në mediat rozë.

Raporti i saj me Donaldin, e bën moderatoren që të jetë në qendër të vëmendjes.

E pothuajse secili postim i saj merret si dedikim për Donaldin.

Përtej kësaj moderatorja e “Për’puthen”, është mjaftë aktive edhe në ‘Tik Tok’, me videot e saj.

Së fundi ajo ka postuar edhe një video tjetër ku disa fjalë thuajse janë dedikim për Donaldin.

Bora këndon një pjesë të një performance të Elvana Gjatës ku këngëtarja për një moment ngatërron strofën e këngës.

Por ndër të tjera në disa rreshta të këngës thuhet: Se kto ditë nuk kam për t’i harru, keq me veten sdu mu ni.

E këto fjalë ngritin dyshime se janë një tjetër mesazh nga moderatorja për aktorin dhe ish banorin e “Big Brother VIP”, Donald Veshaj, dhe kjo nuk është hera e parë që ngriten dyshime të tilla.

Videon e Borës, Elvana e ka bërë repost ku ka shkruar: “Atëherë jemi gati”, duke e bashkangjitur emojin e qeshur.

Trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix ishte më i përfoluri për muaj të tërë, madje në këtë situatë shpesh janë përfshirë edhe fytyrat publike me mendimet e tyre.

/GazetaSinjali/