image Çfarë kanë të përbashkët Elvana Gjata dhe Bora Zemani? E zbuloi vetë moderatorja

Bota e Yjeve

Çfarë kanë të përbashkët Elvana Gjata dhe Bora Zemani? E zbuloi vetë moderatorja

news image

Këngëtarja e dashur për publikun, Elvana Gjata dhe moderatorja e njohur, Bora Zemani, janë dy nga vajzat më të bukura të shoëbizit shqiptar. Ato janë duke shijuar kulmin e karrierës së tyre në fushat përkatëse.

640 0 6395a2c93013a

Elvana po shkëlqen në muzikë, ku gjithmonë prezanton vetëm hite, ndërsa Bora duket se po shijon suksesin e madh në televizion me emisionet e saj.

640 0 6395a2c9a5a57 1

Mirëpo, vajzat duket se kanë edhe një të përbashkët, që lidhet me jetën private. Këtë e ka zbuluar vetë Bora, përmes dy fotove të publikuara në Instagram. Ajo thotë se baballarët e tyre, dikur kanë qenë me profesion oficer.

“Goca oficeresh!”, ka shkruar Zemani krahas imazheve, në të cilat shfaqen sa seksi dhe plot ‘class’.

/GazetaSinjali/