image Përleshje fizike për borxh në Rahovec, arrestohen katër persona

Kosovë

Përleshje fizike për borxh në Rahovec, arrestohen katër persona

news image

Katër persona janë arrestuar në Xërxë të Rahovecit për shkak të një përleshje fizike. Përleshja ka ardhë për shkak të një borxhi, tha policia.

Dy nga të dyshuarit kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

Të gjithë të arrestuarit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje. /Sinjali/