COVID-19

Të infektuar

5118

Të shëruar

2370

Të vdekur

108

Showbiz/ “Për një dashuri” e Butrint Imerit dhe Ermal Fejzullahut arrin mbi dy milionë klikime për dy ditë

news image

Dy artistët e njohur shqiptarë Butrint Imeri dhe Ermal Fejzullahu më 19 shkurt publikuan këngën e re, “Për një dashuri”.

Këtë version të këngës artistët e shoqëruan me videoklip dhe siç duket është duke u pëlqyer shumë nga publiku, transmeton Gazeta Sinjali.

“Për një dashuri” e Butrint Imerit dhe Ermal Fejzullahut ka arritur të marrë mbi dy milionë klikime vetëm dy ditë pas publikimit.

Kujtojmë se për përpunimin e muzikës është kujdesur producenti Rzon, ndërsa regjinë e videoklipit e ka bërë Valon Aziri./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin