image Për Mozzik, gjuha e dashurisë është paraja - Sinjali

Për Mozzik, gjuha e dashurisë është paraja

news image

Rep-artisti vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

Së fundmi në postimin e tij me Loredanën nga prapaskenat e fundit të klipit muzikorë, reperi mori pëlqime dhe komente të shumta, teksa nuk i ka munguar edhe përshkrimi.

Paraja është gjuha ime e dashurisë”, ka shkruar Mozzik teksa e ka shoqëruar me emotikona.

Ndryshe, Mozzik dhe Loredana lansuan bashkëpunimin e tyre “Rosenkreig” i cili arriti të pëlqehet nga publiku dhe deri më tani ka arritur 3 milion shikime në Youtube./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin