image Për 2022, Musliu pret që Thaçi e Veseli të kthehen ballëhapur e krenar
[wp-story id="814678"]

Politikë

Për 2022, Musliu pret që Thaçi e Veseli të kthehen ballëhapur e krenar

news image

Deputetja e kuvendit nga  radhët e PDK-së, Ganimete Musliu, ka uruar për fillimvitin, duke bashkangjitur një fotografi të ish-presidentit, Hashim Thaçi dhe ish-kryeparlamentarit Kadri Veseli.

‘’Gëzuar 2022! Ju presim qe të ktheheni sa me shpejtë ballëhapur e krenar’’, ka shkruar Musliu.

Thaçi e Veseli si dhe ish-krerët e tjerë të UÇK-së, Vitin e Ri e kanë pritur të ngujuar në Dhomat e Specializuara në Hagë.

/GazetaSinjali/