image Parisi dyfishon rezultatin, pas një aksioni fenomenal - Sinjali

Parisi dyfishon rezultatin, pas një aksioni fenomenal

news image

Paris Saint-Germain ka dyfishuar rezultatin ndaj Brestit, raporton Sinjali Sport.

PSG shënoi për 2-0 në minutën e 53-të, duke i dyfishuar shifrat dhe krijuan epërsi solide.

Goli u realizua nga kombinimi i dy mbrojtësve të krahut, ku Mendes me një asistim fantastik pasoi te Kehrer, i cili shënoi me lehtësi.

/Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: