image Parashikimi i motit për sot - Sinjali

Parashikimi i motit për sot

news image

Të dielën e të hënën mundësi edhe për shi, javën e ardhshme më nxehtë, parashikon “Prishtina Weather”.

Nga dita e diel dhe të hënë po priten kushte edhe për zhvillime të reshjeve me bubullima, që ditën e hënën mund të jenë më të shtrira në vend, e gjithashtu temperatura pësojnë rënie të lehtë.

Nga dita e martë po paraqitet një situatë e motit relativisht më stabil por edhe më të nxehtë dhe kryesisht me diell.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin