image Parashikimi i motit për nesër - Sinjali

Parashikimi i motit për nesër

news image

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka dhënë detaje në lidhje me temperaturat që pritet të jenë nesër në Kosovë.

Sipas këtij instituti, nesër në Kosovë do të mbajë mot kryesisht me diell.

Maksimalet parashihen të arrijnë deri 10 gradë, kurse minimalet zbresin deri -4 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga jugperëndimi dhe verilindja. /GazetaSinjali/

Mund të jetë një imazh i harta

Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: