image Pamje përallore 3D, Santiago Bernabeu i ri do të ketë katër fusha të ndryshme në një stadium të vetëm - VIDEO - Sinjali

Pamje përallore 3D, Santiago Bernabeu i ri do të ketë katër fusha të ndryshme në një stadium të vetëm – VIDEO

news image

Stadiumi i Real Madrid, Santiago Bernabeu është duke u rinovuar dhe pamjet 3D të publikuara janë të mahnitshme.

Pamjet e reja tregojnë se Santiago Bernabeu nuk do të jetë vetëm një stadium për ndeshje futbolli, por edhe më shumë.

Stadiumi do të presë evente të basketbollit, tenisit por edhe të futbollit amerikan, Rugby.

Ky sigurisht se është një investim i jashtëzakonshëm nga ana e klubit spanjoll.

/GazetaSinjaliSport/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: