image Pamje nga shpërthimi i fuqishëm në Kiev - Sinjali

Pamje nga shpërthimi i fuqishëm në Kiev

news image

Menjëherë pas përfundimit të takimit mes delegacioneve ruse dhe ukrainase, në Kiev u dëgjua një shpërthim i madh.

Ende nuk dihet nëse ka të vrarë ose të lënduar nga ky shpërthim, mirëpo sipas pamjeve duket se ka qenë një shpërthim i fortë.

Sky News ka publikuar edhe video nga ky shpërthim.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin